Bu web sitesinde verilen bilgilere erişmeden önce lütfen aşağıda belirtilen şartları gözden geçiriniz. Bu siteyi kullanarak, aşağıda belirttiğimiz koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş.’ nin aşağıda belirtilen şartlarda değişiklikler yapabilme hakkı saklıdır.

Site kullanımı;
Bu site verilen bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır ve içerisindeki bilgilere erişmeniz ve kullanmanız aşağıdaki şartlara tabidir. Bu web sitesine erişirken ve onu kullanırken her zaman yasalara uygun hareket edeceğinizi, ona erişimi engelleyecek, çalışmasını kesintiye uğratacak veya bozacak veya diğer kullanıcıların siteyi kullanmalarını ve ondan faydalanmalarını engelleyecek herhangi bir şey yapmamayı taahhüt ettiğinizi ve bu taahhüdünüzün ihlali sebebi ile Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş.’nin sorumlu tutulamayacağını, tutulması durumunda ihlalde bulunana tamamen rücu hakkı bulunduğunu kabul ediyorsunuz. Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş.; bu web sitesinde doğru ve güncellenmiş bilgiler sunmak için makul çabayı harcar. Bu web sitesi ve içeriğine erişiminiz ve kullanımınızın tamamen kendi sorumluluğunuz olduğunu kabul edersiniz. Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş. bu web sitesinin içeriğini istediği zaman ve şekilde değiştirme veya silme hakkını saklı tutar. Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş. ve bu sitenin yaratılması, üretilmesi veya sunumuyla ilgilenen hiçbir kurum veya kişi, bu siteye erişimden, sitenin kullanılmasından ya da kullanılamamasının veya içerikte yer alan hatalar veya ihmaller yüzünden meydana gelebilecek, doğrudan, tesadüfen, dolaylı veya cezai zararlar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu sorumluluk sınırlamasına bilgisayar donanımınıza gelebilecek zararlar veya bulaşabilecek virüsler de dahildir.

Fikri Mülkiyet Hakları
Bu web sitesinde ve içeriğinde bulunan tüm telif hakları, patentler, veritabanı hakları, ticari markalar, tasarımlar, know-how ve gizli bilgi (tescilli veya değil) ve tüm diğer fikri mülkiyet hakları Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş.’ ye aittir veya Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş.’nin kullanım hakkı bulunmaktadır. Bu web sitesinin içeriği, tüm telif hakkı veya mülkiyet ile ilgili uyarılar korunacak şekilde ticari olmayan bireysel kullanım haricinde kopyalanamaz, taklit edilemez veya başka bir şekilde dağıtılamaz. Yukarıda açıkça belirtilenlerin dışında; Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş.’nin açık yazılı izni olmadan, bu web sitesinde yer alan bilgi, metin veya belgeleri veya web sitesinin herhangi bir bölümünü elektronik ortamda veya basılı olarak çoğaltamaz, gösteremez, yükleyemez, dağıtamaz, değiştiremez, taklit edemez veya aktaramazsınız veya bunlardan türetilmiş işler yapamazsınız.

Türkiye Cumhuriyeti Yasaları
Bu web sitesi ve tüm içeriği Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygundur. Bu Kullanım Şartları Anlaşması ve bu web sitesini kullanımınız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir. Bu web sitesi ile ilgili anlaşmazlıkların çözümünde Türkiye Cumhuriyeti İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri münhasıran yetkilidir.