Turkon Line Bursa Acentesi Yeni Adresinde Hizmet Vermeye Başladı
08.10.2018

Deniz taşımacılığı sektöründe Türkiye’nin öncü markalarından Turkon Line’ın, Bursa Acentesi, yeni adresinde hizmet vermeye başladı.

Turkon Line, Türkiye-ABD, Türkiye-Akdeniz ve Kuzey Avrupa’ya düzenli olarak gerçekleştirdiği servisleriyle, bünyesinde bulundurduğu modern ve hızlı gemi filosuyla, 20 yılı aşkın süredir dünya denizlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluşundan bu güne geçen süre içerisinde Türk deniz taşımacılığı sektöründe pek çok hizmette öncü olmuştur. Yüzde yüz Türk markası olarak doğmuş, hızla ve gelişen dünya deniz taşımacılığı sektöründe ortaya koyduğu yenilikleriyle, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmiş, dünya liderleri arasında yerini başarıyla almıştır.

Müşteri memnuniyeti ve güvenilirliğini en üst seviyede sağlamayı hedefleyen Turkon Line, yurt içinde bulunan acenteleriyle,çalışan uzman kadrosu ile müşteri beklentilerine en hızlı şekilde yanıt vermektedir. Bu anlayışla, Turkon Line’ın Bursa Acentesi Bursa’nın en yeni ve modern iş merkezlerinin aralarında olduğu Nilüfer’ deki yeni yerine taşınmıştır. Bir süredir yeni adresinde hizmet vermeye başlayan Turkon Line Bursa Acentesi, Bursa dışında Balıkesir, Eskişehir, Ankara ve Çanakkale illerindeki müşterilere de hizmet vermektedir. Turkon Line’ın yurt içinde ayrıca İstanbul, İzmir ve Mersin’ de de acenteleri bulunmaktadır.