Kalite Politikamız

Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş., fark yaratan hizmet anlayışı ve sahip olduğu değerler doğrultusunda yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerindeki tüm operasyonlarında; insana ve çevreye saygılı bir çalışma politikası izleyerek, ilgili tüm ulusal veya uluslararası anlaşma ve mevzuatların sorumluluklarını yerine getirmeyi taahhüt etmektedir.

Turkon Line, bulunduğu her noktadaki tüm paydaşlarıyla olan etkileşiminin farkında ve ilgili taraflara karşı olan sorumluluklarının bilincindedir. Bu bilinçle, tüm paydaşlarının talep ve beklentilerini karşılamanın yanısıra süreçlerini de sürekli iyileştirerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş.;

  • Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini doğru anlayıp bu beklentilerini müşteriye özel çözümler hizmet modeli ile tam olarak karşılamayı,
  • İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı,
  • Marka bilincinin yükselmesini, çalışanlarının ortak ve asli hedefleri içinde görmesini sağlamayı,
  • Çalışanları arasında karşılıklı saygı, anlayış, güven ve iletişim içerisinde motivasyonu yüksek tutarak memnuniyeti arttırmayı,
  • Kalite kültürü ve inovasyon bilincini arttırmak için tüm çalışanlarımıza kendilerini sürekli geliştirebilecekleri ortamlar sağlamayı ve farkındalık eğitimleri vermeyi,
  • Tüm paydaşlarımıza değer katarak birlikte sürdürülebilir sağlıklı büyümeyi,
  • Etkin kaynak kullanımı ile gerekli yatırımları desteklemeyi,
  • Sektörle ilgili her türlü gelişmeyi takip edip uyum sağlamayı, verimliliğini arttırmayı ve rekabet avantajını elinde tutarak örnek bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Turkon Konteyner, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

 

Turkon Line Kariyer
Kariyer

Turkon Holding insan kaynakları sayfasına erişmek için tıklayınız

Konteyner Takip

Konşimento, booking veya konteyner numarası ile yükünüzün durumu hakkında bilgi edinmek için Konteyner Takip sistemimize göz atın.

Turkon Line Mobil Uyum

Turkon Line sayfası; servis ve acente bilgileri, takip programı ve diğer bir çok özelliğiyle mobil uyumlu halde. Artık cep telefonunuz ile kolayca Turkon Line'a ulaşabilirsiniz.

Kalite ve Çevre

Küçük şeyler yaparak büyük bir ülkünün parçası olabileceğimizi biliyoruz. Turkon Line faaliyet alanındaki işlerde çevre bilincini oluşturmaya, doğal kaynakların kullanımını ve kirliliğin önlenmesini gözeterek, doğayla barışık sürdürülebilir gelişmeye öncelik verir.

daha fazla bilgi »

Turkon Line Bilgi Toplumu
Bilgi Toplumu

Tur-kon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş Bilgi Toplumu Hizmetleri sayfası için tıklayınız.

TURKON size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Detaylı bilgi için : Turkon Çerez Politikası