Müşteri Özel Çözümler Hizmet Modeli

Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş. olarak, konteyner taşımacılığı sektöründe 20 yılı aşan deneyimimiz ve insan odaklı yaklaşımımızla, ihtiyacınıza yönelik “Müşteriye Özel Çözümler” sunmaktayız.  

Deniz yolu taşımacılığı alanında yaşanabilecek olumsuzlukları sektörel ve bölgesel bazda öngörüyor, müşterilerimize özel proaktif çözümler üretiyoruz. Standart Çağrı Merkezi sistemi yerine, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel atadığımız “Danışmanlarımız” sayesinde, anlık ve hızlı çözümlerimizle, iş süreçlerinde yaşanabilecek zaman kaybını minimuma (en aza) indiriyoruz. Bu anlayışla müşteri memnuniyeti oranımızın sektör ortalamasının üzerinde olmasını sağlıyoruz.

Müşterilerimize özel sağladığımız esneklikle, tüm süreçlerini kolaylaştırmayı ve sorunsuz bir şekilde hizmet veriyoruz. 7/24 ulaşılabilir, çözüm odaklı ve bölgesel müşteri hizmetlerimiz sayesinde ihtiyaca yönelik, profesyonel çözümler üretiyoruz. Anlık değişiklikleri uzman ekibimizle, yönetiyor, ürünleri özenle ve güvenle taşıyoruz. 

Deniz yolu taşımacılığını tamamlayıcı servislerimizden, karayolu ve demiryoluyla, entegre lojistik hizmeti sağlayarak ürünlerinizi zamanında taşıyoruz. Türkiye’nin 7 bölgesinde, yükün özelliğine göre açık ve kapalı vagonlarla, yurt içi ve liman bağlantıları ile taşıma yapıyoruz. Modern donanımlı araçlarımız ve deneyimli ekibimizle kara yolu taşımacılığında da değerli iş ortaklarımızın her zaman yanındayız.

Çözüm odaklı Turkon Line Müşteriye Özel Çözümler Hizmet Modeli’nden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

TURKON size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Detaylı bilgi için : Turkon Çerez Politikası