Turkon Line Belçi̇ka Ofi̇si̇ Yeni̇ Adresi̇nde Hi̇zmet Vermeye Başladı | Turkon Line
Turkon Line Belçi̇ka Ofi̇si̇ Yeni̇ Adresi̇nde Hi̇zmet Vermeye Başladı
11.02.2019
Turkon Line, Türkiye-ABD, Türkiye-Akdeniz ve Kuzey Avrupa’ya düzenli olarak gerçekleştirdiği servisleriyle, bünyesinde bulundurduğu modern ve hızlı gemi filosuyla, 20 yılı aşkın süredir dünya denizlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluşundan bu güne geçen süre içinde, deniz taşımacılığı sektöründe pek çok hizmette öncü olmuş, butik hizmet anlayışı ile müşterileri ile olan iletişimini etkin şekilde sürdürmektedir.

Yurt içinde olduğu gibi, yurt dışında da acenteleriyle faaliyetlerine devam eden Turkon Line’ın, kendi ofislerinden biri olan Belçika Ofisi, 2 Şubat 2019 tarihinden itibaren yeni adresinde hizmet vermeye başlamıştır.

Belçika Ofisi’nin bulunduğu, Avrupa’nın ikinci büyük liman kenti olan Antwerp, Avrupa pazarının tam ortasında, dünya çapında ticari faaliyetlerin odak noktasında bulunmaktadır. Bu yönüyle Belçika Ofisi Turkon Line’ın Kuzey Avrupa’ya açılan önemli kapılarından birisi olmuştur. 16. ve 17. yüzyıldaki tarihsel ticari önemini bugün de koruyan işlek bir liman şehri olan Antwerp, Turkon Line için de Kuzey Avrupa’da bulunan müşterilerine ulaşabileceği bir kavşak noktasında bulunuyor. Turkon Line Belçika Ofisi, ülkedeki müşterilerinin yanında, Hollanda, Kuzey Fransa ve Almanya’daki müşterilerine de Antwerp limanı üzerinden hizmet vermektedir.