Çevre Politikamız

Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş. sektöründe önemli bir güç olma vizyonunu benimseyerek yurt içi ve yurt dışında faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu faaliyetlerini, ekonomik, sosyal ve çevresel alanda sürdürülebilir olma amacıyla belirlediği stratejik hedefler doğrultusunda devam ettirmektedir.

Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş. , yasal ve uluslararası mevzuatlar ile müşteri gerekliliklerini takip etmeyi ve bunlara uyum sağlayarak çevre performansının arttırılması için çevre yönetim sistemini sürekli iyileştirmeyi taahhüt etmektedir. 

Şirketimiz;
Doğal kaynak tüketiminin ve atık miktarının azaltılması, yaşam döngüsü doğrultusunda atıkların geri dönüşüme kazandırılması ile çevre kirliliğinin önlenmesini hedeflemektedir. Sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda süreç performansının düzenli olarak denetlenmesi, izlenmesi ve ölçülmesi sağlanmaktadır.

Turkon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş. bu anlayış çerçevesinde gerekli tüm yatırımları yapmayı taahhüt eder. Kuruluşundan bugüne kadar benimsemiş olduğu politikalarla çevre bilincini oluşturarak, doğayla barışık sürdürülebilir kaynak kullanımına öncelik veren, Turkon Konteyner, sektörünün yol göstericisi ve öncüsü bir firma olarak çalışır. Aynı zamanda iklim değişikliğinin azaltılması ve uyumu ile biyoçeşitlilik ve ekosistemlerin korunması konusunu önemser ve tüm çalışanlarımıza çevre bilincine ulaşmasını sağlamak  için gerekli eğitimleri sağlamayı da taahhüt ederiz.

Turkon Konteyner, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve ISO 27001 Bilgi  Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

Turkon Line Kariyer
Kariyer

Turkon Holding insan kaynakları sayfasına erişmek için tıklayınız

Konteyner Takip

Konşimento, booking veya konteyner numarası ile yükünüzün durumu hakkında bilgi edinmek için Konteyner Takip sistemimize göz atın.

Turkon Line Mobil Uyum

Turkon Line sayfası; servis ve acente bilgileri, takip programı ve diğer bir çok özelliğiyle mobil uyumlu halde. Artık cep telefonunuz ile kolayca Turkon Line'a ulaşabilirsiniz.

Kalite ve Çevre

Küçük şeyler yaparak büyük bir ülkünün parçası olabileceğimizi biliyoruz. Turkon Line faaliyet alanındaki işlerde çevre bilincini oluşturmaya, doğal kaynakların kullanımını ve kirliliğin önlenmesini gözeterek, doğayla barışık sürdürülebilir gelişmeye öncelik verir.

daha fazla bilgi »

Turkon Line Bilgi Toplumu
Bilgi Toplumu

Tur-kon Konteyner Taşımacılık ve Denizcilik A.Ş Bilgi Toplumu Hizmetleri sayfası için tıklayınız.

TURKON size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Detaylı bilgi için : Turkon Çerez Politikası